Domov pro seniory
Velké Meziřičí
příspěvková organizace

Vyhledat v textu

Vzkazy a poděkování

Poděkování od pana Ing. Františka Procházky

24. 8. 2017

Vážená paní, Vážený pane,


Dovolte mi, abych jménem mojí maminky zesnulé paní Milady Procházkové, Vám a Vašemu celému pracovnímu kolektivu Domovu pro seniory Velké Meziříčí poděkoval za poskytnutou péči na vysoké úrovni při jejím pobytu ve Vašem zařízení.
I když moje maminka nestrávila u Vás delší čas, často se mi zmínila o spokojenosti s Vaší péčí, kterou věnujete všem umístěným klientů. Sám jsem se přesvědčil, že Vaše zařízení si drží nadstandardní úroveň poskytovaných služeb, což přispívá ke spojenosti nejenom klientů, ale i jejich nejbližších rodinných příslušníků.
Jsem přesvědčen, že Vaše zřízení patří mezi ty nejlepší v blízkém i dalekém okolí a ještě jednou Vám děkuji za strávené chvíle mojí maminky u Vás.


Přeji Vám hodně spokojených klientů, pracovních a osobních úspěchů.


V Praze dne 24.8.2017


S pozdravem
Ing. František Procházka

 

Poděkování od paní Ing. Marie Horákové

27. 11. 2016

Chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému zdravotnímu personálu pod profesionálním vedením staniční sestry paní Boženy Vodové za vzornou a obětavou péči o naši maminku, paní Marii Horákovou, která byla obyvatelkou domova do 12.11.2016. Za veškerou péči jsem velice vděčná.

Ing.Marie Horáková

 

Poděkování od paní Lázničkové

 22. 1. 2015

 Vážený pane řediteli,

chci Vám, celému vedení a především personálu poděkovat za péči o mojí babičku Miroslavu Pavlínu Hryzákovu, která v domově seniorů strávila necelého půl roku. Bohužel dnes ráno zemřela v nemocnici sv. Zdislavy. Jsem si jistá, že by si přála, abych vám všem za ni poděkovala, za péči, která se jí dostávala, za trpělivost, za ochotu a vlídná slova. Taky velké díky patří lidem, kteří připravují stravu. Babička si ji nemohla vynachválit a každé kilo, které přibrala nám s velkou radostí hlásila. Cítila se tam opravdu jako doma. Hlavně byla zpátky v Meziříčí, které tak milovala. Několik předešlých roků strávila v domě seniorů v Brně, na to ale velmi nerada vzpomínala, protože podmínky a personál ji tam šťastnou rozhodně nedělaly. Moc si přála zemřít na Vysočině, a to se ji splnilo. I díky vám všem, vašemu systému, za to, že ji tam mohl přijmout a obrovské díky za to, že vaše zařízení funguje takhle perfektně. Krásné prostředí, čisté, voňavé, s dobrými lidmi a dobrým jídlem.

Pane řediteli, ráda bych Vás o jednu věc poprosila. Poděkujte za mne vašemu personálu a babiččiným jménem též.

S pozdravem a respektem před prací Vaší a Vašim personálem,

Hana Lázničková 

 

Poděkování od paní Bradáčové

- zveřejněno na webu novinyvm.cz 31. 8. 2014

Poděkování

 

Poděkování od pana Mejzlíka

Poděkování

 

Poděkování od paní MUDr. Chržové
- doručeno e-mailem 19.12.2012

Vážená paní ředitelko,

dovoluji si i letos popřát Vám i všem zaměstnancům klidné vánoční svátky a do nového roku hodně optimismu, zdraví a pohody. Zároveň bych chtěla všem moc poděkovat za milou a obětavou péči o naši maminku, paní Olgu Kratochvílovou, za kterou jsem vám všem velmi  vděčná. Protože sama dobře vím, jak je tato práce náročná, přeji Vám i všem ostatním hodně psychických sil, elánu a pracovních úspěchů.

S pozdravem MUDr.Hana Chržová. 

 

Poděkování od pana Doležala

- otištěno v novinách Velkomeziříčsko:

poděkování.jpg

 

Poděkování od paní Vrbkové

- přepsáno z návštěvní knihy DS

S péčí o tetu jsem moc spokojená. Pořád se lepší, hlavně psychicky. Dík za takovou péči.

Iva Vrbková

 

Poděkování od rodiny Hažmukovi

- doručeno osobně do DS VM

poděkování